WYSTAWY

MłChPl, ChPl ZETKA Goniec Małopolski

Wystawa Miejscowość Data Klasa Ocena Miejsce Tytuły Sędzia
Krajowa Dobre Miasto 01.05.2015 młodzieży doskonała 1 ZwMł, NJwR, BOB Piotr Król
Krajowa Olsztyn 05.07.2015 młodzieży doskonała 1 ZwMł, NJwR, BOB, BOG IV Maciej Kozber
Międzynarodowa Częstochowa 25.07.2015 młodzieży doskonała 1 ZwMł Andrzej Brabletz
Międzynarodowa Białystok 29.08.2015 pośrednia doskonała 1 CWC Norman Deschuymere
Krajowa Brodnica 16.01.2016 pośrednia doskonała 1 CWC Andrzej Szutkiewicz
Krajowa Choceń 13.03.2016 pośrednia doskonała 2 Aleksandra Zukal
Krajowa Dobre Miasto 01.05.2016 pośrednia doskonała 1 CWC Mirosław Olejnik
Krajowa Nowy Dwór Mazowiecki 03.12.2016 championów doskonała 1 CWC , NDSwR , BOS Andrzej Szutkiewicz
Krajowa Dobre Miasto 01.05.2017 championów doskonała 1 CWC , NDSwR , BOB , BOG IV Wojciech Burski
Krajowa Szczytno 02.07.2017 championów doskonała 1 Naj. Dorosła Suka , CWC Bogusława Szydłowicz - Polańczyk
Miedzynarodowa Sopot 05.08.2017 championów doskonała 1 CWC , r.CACIB Cristian Stefanescu
Miedzynarodowa Sopot 06.08.2017 championów doskonała 1 CWC , NDSwR , BOS , CACIB Jelena Kruus
Krajowa Dobre Miasto 01.05.2018 championów doskonała 1 Naj. Dorosła Suka , CWC , Zwycięzca Rasy Piotr Król
Krajowa Szczytno 24.06.2018 championów doskonała 1 Naj. Dorosła Suka , CWC , Zwycięzca Rasy Elżbieta Sobieszczańska

MłChPl ZACKIE Dwa Bratanki

Wystawa Miejscowość Data Klasa Ocena Miejsce Tytuły Sędzia
Krajowa Nowy Dwór Mazowiecki 03.12.2016 młodsze szczenię wybitnie obiecujacy 1 Najł.Mł.Szczenię w Rasie Andrzej Szutkiewicz
Krajowa Lubin 22.01.2017 szczeniąt wybitnie obiecujacy 1 Najł.Szczenię w Rasie Krystyna Opara
Krajowa Bydgoszcz 12.02.2017 szczeniąt wybitnie obiecujacy 1 Najł.Szczenię w Rasie Piotr Król
Miedzynarodowa Drzonków 04.03.2017 szczeniąt wybitnie obiecujacy 1 Najł.Szczenię w Rasie Andrzej Brabletz
Krajowa Grudziądz 29.04.2017 młodzieży doskonała 2 Andrzej Stępiński
Krajowa Inowrocław 30.04.2017 młodzieży doskonała 1 ZwMł, NJwR, BOB, BOG IV Wojciech Burski
Miedzynarodowa Łódż 14.05.2017 młodzieży doskonała 1 ZwMł, NJwR, BOB Bertil Lundgren
Krajowa Leszno 03.06.2017 młodzieży doskonała 1 Zw.Mł. , BOS Tadeusz Chwalny

ZETI Dwa Bratanki

Wystawa Miejscowość Data Klasa Ocena Miejsce Tytuły Sędzia
Krajowa Szczytno 02.07.2017 młodzieży doskonała 1 ZwMł, NJwR Bogusława Szydłowicz - Polańczyk

MłChPl , ChPl NUNA Dwa Bratanki

Wystawa Miejscowość Data Klasa Ocena Miejsce Tytuły Sędzia
Krajowa Dobre Miasto 01.05.2018 młodsze szczenię wybitnie obiecujaca 1 Najl.Mł.Szczenię w Rasie Piotr Król
Krajowa Szczytno 24.06.2018 szczeniąt wybitnie obiecujaca 1 Najł.Szczenię w Rasie Elżbieta Sobieszczańska
Krajowa Golub - Dobrzyń 12.08.2018 młodzieży doskonała 1 ZwMł, NJwR Adam Stasiak
Krajowa Psów Myśliwskich Białystok 18.08.2018 młodzieży doskonała 1 Leszek Siejkowski
Miedzynarodowa Białystok 19.08.2018 młodzieży doskonała 2 Jan Ryk
Krajowa Psów Myśliwskich Tuchola 07.10.2018 młodzieży doskonała 1 ZwMł, NJwR , BOS Marian Paweł Bocianowski
Miedzynarodowa Poznań 17.11.2018 młodzieży doskonała 1 Zw.Młodzieży , BOS (Zw.Płci Przeciwnej), Dorota Witkowska
Miedzynarodowa Poznań 18.11.2018 młodzieży doskonała 1 Zw.Młodzieży , Naj.Junior , BOS , Młodzi Adam Stasiak
Krajowa Bydgoszcz 16.02.2019 pośrednia doskonała 1 CWC Leszek Siejkowski
Krajowa Bydgoszcz 17.02.2019 pośrednia doskonała 1 CWC Piotr Król
Miedzynarodowa Nadarzyn 30.03.2019 pośrednia doskonała 1 CWC Mirosław Olejnik
Krajowa Dobre Miasto 01.05.2019 pośrednia doskonała 1 CWC , NDSwR , BOB , BOG IV Adam Stasiak
Euro Dog Shaw Wells - Austria 14.06.2019 pośrednia doskonała 4 Martinez Miguel Angel (ARG)
Krajowa Białystok 17.08.2019 pośrednia doskonała 2 Andrzej Mania
Krajowa Brodnica 12.01.2020 otwarta doskonała 1 CWC Boris Spoljaric

NAJKA Dwa Bratanki

Wystawa Miejscowość Data Klasa Ocena Miejsce Tytuły Sędzia
Krajowa Szczytno 24.06.2018 szczeniąt wybitnie obiecujaca 2 Elżbieta Sobieszczańska

MłChPl , ChPl NERO Dwa Bratanki

Wystawa Miejscowość Data Klasa Ocena Miejsce Tytuły Sędzia
Krajowa Pruszków 28.10.2018 młodzieży doskonała 1 BOB Junior , BOB , Junior BIS 1 , BOG 1 Jessie Madsen Borregaard ( DK) , Janusz
Miedzynarodowa Kielce 10.11.2018 młodzieży doskonała 2 Zlatko Jojkic (SR)
Krajowa Nowy Dwór Mazowiecki 08.12.2018 młodzieży doskonała 1 BOB Junior , BOS , Junior BIS 3 Oskar Pietrow
Miedzynarodowa Lublin 15.12.2018 młodzieży doskonała 1 BOB Junior Dorota Witkowska
Krajowa Bydgoszcz 16.02.2019 otwarta doskonała 1 CWC , NDPwR , BOB Leszek Siejkowski
Krajowa Bydgoszcz 17.02.2019 otwarta doskonała 1 CWC , NDPwR , BOS Piotr Król
Miedzynarodowa Nadarzyn 30.03.2019 otwarta doskonała 1 CWC , NDPwR , BOS , CACIB Mirosław Olejnik
Krajowa Pruszków 24.03.2019 młodzieży doskonała 1 ZwMł, NJwR, BOB, BOG IV Andrzej Stępiński
Miedzynarodowa Łódź 12.05.2019 pośrednia doskonała 2 Vitaliy Belskyy (UA)
Krajowa Nowy Dwór Mazowiecki 02.02.2019 młodzieży doskonała 1 Naj. Junior Maria Zasada
Euro Dog Shaw Wells - Austria 14.06.2019 pośrednia doskonała Martinez Miguel Angel (ARG)
Austrian Winner Wells - Austria 15.06.2019 pośrednia doskonała 2 res.CACA Dr Urosevic Milivoje (SRB)
Krajowa Szczytno 07.07.2019 pośrednia doskonała 1 CWC , BOB ,BOG 4 Wojciech Burski
Krajowa Białystok 17.08.2019 pośrednia doskonała 1 CWC Andrzej Mania
Międzynarodowa Białystok 18.08.2019 pośrednia doskonała 1 CWC , BOB , CACIB Vojslav Al-Daghistani
Krajowa Warszawa 15.09.2019 pośrednia doskonała 1 CWC , BOB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk
Krajowa Pruszków 27.10.2019 otwarta doskonała 1 CWC , BOB ,BOG 3 Jadwiga Konkiel
Klubowa Kielce 23.11.2019 otwarta doskonała 1 CWC Petr Buba
Krajowa Nowy Dwór mazowiecki 02.01.2020 otwarta doskonała 2 Jakub Rudziński
Krajowa Wawrzkowizna 20.09.2020 championów doskonała 1 CWC , Najlepszy Dorosły Pies , BOB Krystyna Opara
Krajowa Psów Mysliwskich Ostróda 10.10.2020 championów doskonała 1 CWC , BOB Magdalena Świętoń

NIXON Dwa Bratanki

Wystawa Miejscowość Data Klasa Ocena Miejsce Tytuły Sędzia
Miedzynarodowa Kraków 29.06.2019 pośrednia doskonała 1 CWC Magdalena Musiał

MłChPl OXFORD Dwa Bratanki

Wystawa Miejscowość Data Klasa Ocena Miejsce Tytuły Sędzia
Krajowa Golub-Dobrzyń 16.08.2020 młodzieży doskonała 1 Zw. Młodziezy , Najlepszy Junior , BOB , Bogusława Szydłowicz-Polańczyk , Leszek
Krajowa Gorzów Wielkopolski 13.09.2020 młodzieży doskonała 1 Zw. Młodziezy , Najlepszy Junior Piotr Król
Międzynarodowa Leszno 26.09.2020 młodzieży doskonała 1 Zw. Młodziezy , Najlepszy Junior Adam Stasiak
Krajowa Psów Mysliwskich Łącko 04.10.2020 młodzieży doskonała 1 Zw. młodzieży Anna Winiarska

OKSI Dwa Bratanki

Wystawa Miejscowość Data Klasa Ocena Miejsce Tytuły Sędzia
Krajowa Golub-Dobrzyń 16.08.2020 młodzieży doskonała 1 Zw. młodzieży Bogusława Szydłowicz-Polańczyk
Krajowa Psów Mysliwskich Kleszczów 30.08.2020 młodzieży doskonała 1 Zw. Młodziezy , Najlepszy Junior Agnieszka Skórzewska
Międzynarodowa Leszno 26.09.2020 młodzieży doskonała 2 Adam Stasiak
Krajowa Psów Mysliwskich Ostróda 10.10.2020 młodzieży doskonała 2 Magdalena Świętoń